Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convertor 3 canale (1 canal E&M cu 2 fire plus 1 canal E1 plus 1 canal Ethernet) la FO WDM 40km alim

Număr anunț
DA20653350
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
START BIT NET SRL (CUI RO17009845)
Cod CPV
32522000-8 · Echipamente de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.841 RON
Valoare atribuită
5.841 RON
Data publicării
19.06.2018 13:31
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.841 RON

din 5.841 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.