Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROLE FOLIE PROFESIONALA ALUMINIU ROLA150 METRI
- Număr anunț
- DA20640244
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 562,20 RON
- Valoare atribuită
- 562,20 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 13:13
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
562,20 RON
din 562,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro