Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,2% sub estimat
Achizitie motopompa pentru ape reziduale - D.R.D.P. Craiova
- Număr anunț
- DA20626542
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.346,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.816,50 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2018 10:46
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.816,50 RON
din 4.346,54 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 530,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.