Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat

Servicii de proiectare in vederea obtinerii Autorizatiei de construire pentru imobil existent

Număr anunț
DA20613394
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
SIACO GRUP CONSTRUCT SRL (CUI 37822043)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.980,36 RON
Valoare atribuită
83.780,64 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
14.06.2018 10:18
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.780,64 RON

din 85.980,36 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 2.199,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.