Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti premii

Număr anunț
DA20655186
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PIETRARI (CUI 29297768)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549,52 RON
Valoare atribuită
549,52 RON
Data publicării
19.06.2018 14:42
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 22:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549,52 RON

din 549,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.