Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vesela

Număr anunț
DA20653231
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932,91 RON
Valoare atribuită
1.933,03 RON
Data publicării
19.06.2018 13:26
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933,03 RON

din 1.932,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.