Ofertă refuzată
Cumpărare directă
VOPSEA ALCHIDICA ALBA 0,75 ML. FABRIO
- Număr anunț
- DA20640213
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI RO4269126)
- Furnizor / câștigător
- ALFA TRADING GRUP SRL (CUI RO15638350)
- Cod CPV
- 44812210-0 · Vopsele de ulei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 595,40 RON
- Valoare finală
- 595,40 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 13:12
- Data finalizării
- 20.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.