Atribuită Cumpărare directă

Flipchart magnetic, Noki, INT-619-4F, 70x100 cm, rama aluminiu, trepied ajustabil

Număr anunț
DA36375703
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE CĂLINESCU” ONEȘTI (CUI 29115416)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
Cod CPV
30195920-7 · Table magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
246,76 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

246,76 RON