Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATURA NUIELE

Număr anunț
DA20610376
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
39224100-9 · Maturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,80 RON
Valoare atribuită
197,80 RON
Data publicării
14.06.2018 07:34
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,80 RON

din 197,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.