Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor Smart LED Sony Bravia, 108 cm, 43XE7077, 4K Ultra H
- Număr anunț
- DA20660901
- Autoritate contractantă
- FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR (CUI 34952340)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.848,73 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 11:13
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.848,73 RON
din 1.848,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro