Atribuită Cumpărare directă

Uscator de rufe MIELE TWV 780 WP, Pompa de caldura, 9 kg, 12 programe, Clasa A+++, alb

Număr anunț
DA36375794
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 276 (CUI 4659404)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42716200-0 · Masini de uscat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.924 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.924 RON