Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 33,3% sub estimat
ANIOS OXY FLOOR - Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete cu actiune prin oxidare celulara
- Număr anunț
- DA20651307
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24210000-9 · Oxizi, peroxizi si hidroxizi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON 33,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 12:14
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800 RON
din 2.700 RON estimat
33,3%
Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.