Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie publica de dezinfectant concentrat pentru suprafete

Număr anunț
DA20635260
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA IASI (CUI 18060331)
Furnizor / câștigător
ROMEXTERRA GRUP SRL (CUI RO15841176)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.004 RON
Valoare finală
5.004 RON
Data publicării
18.06.2018 10:25
Data finalizării
20.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.