Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZIȚIE SERVICII DE FORMARE PROFESIONALĂ, INCLUSIV CAZARE PENTRU ASISTENȚĂ SOCIALĂ

Număr anunț
DA20664238
Autoritate contractantă
COMUNA GADINTI (CONSILIUL LOCAL GADINTI) (CUI 16366130)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.394 RON
Valoare atribuită
3.394 RON
Data publicării
20.06.2018 12:49
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.394 RON

din 3.394 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.