Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Noutati legislative in domeniul achizitiilor publice bune practici SICAP

Număr anunț
DA20660387
Autoritate contractantă
S.C. PIETE-SERVICII COMUNITARE MUSCEL S.R.L. (CUI 27280123)
Furnizor / câștigător
ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.879,91 RON
Valoare atribuită
2.879,91 RON
Data publicării
20.06.2018 10:04
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.879,91 RON

din 2.879,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.