Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie piese pentru RENAULT Master conf. ref. 12100/15.06.2018

Număr anunț
DA20655416
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.562,98 RON
Valoare atribuită
1.562,98 RON
Data publicării
19.06.2018 14:51
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.562,98 RON

din 1.562,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.