Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatii instalatii sanitare de apa pentru Post politie si cabinet veterinar in satul Bals

Număr anunț
DA20654339
Autoritate contractantă
COMUNA BALS (CUI 16410627)
Furnizor / câștigător
INSTAL COM TERM SRL (CUI RO15862888)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092,43 RON
Valoare atribuită
1.092,43 RON
Data publicării
19.06.2018 14:09
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092,43 RON

din 1.092,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.