Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stabilire cantitati,evaluare lucrari in limita fondurilor alocate si eventuale dispozitii santier

Număr anunț
DA20654243
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI CALARASI (CUI 3796985)
Furnizor / câștigător
MANEA CECILIA NICOLETA (CUI 10792277)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
19.06.2018 14:05
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.