Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet monitoare LCD 21 inch Anunt Nr. ADV1016754

Număr anunț
DA20653794
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.099,30 RON
Valoare atribuită
3.099,30 RON
Data publicării
19.06.2018 13:47
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 07:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.099,30 RON

din 3.099,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.