Ofertă refuzată Cumpărare directă

Incarcare tonere

Număr anunț
DA20653590
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
Furnizor / câștigător
VAJU I. ZSOLT I.I. (CUI 29752532)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.081 RON
Valoare finală
1.325 RON
Data publicării
19.06.2018 13:40
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.