Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER KYOCERA 1635

Număr anunț
DA20663034
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE ACVATICA, PESCUIT SI ACVACULTURA GALATI (CUI RO1640830)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,66 RON
Valoare atribuită
369,66 RON
Data publicării
20.06.2018 12:10
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,66 RON

din 369,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.