Ofertă acceptată Cumpărare directă

MX270MK MAIN CHARGER UNIT & DRUM CLEANING BLADE MX2300/2700

Număr anunț
DA20660885
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR BRASOV (CUI 4777043)
Furnizor / câștigător
BIROTIC SRL (CUI RO1091589)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298 RON
Valoare atribuită
298 RON
Data publicării
20.06.2018 11:12
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298 RON

din 298 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.