Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80g

Număr anunț
DA20660566
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
20.06.2018 10:11
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.