Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare imprimante

Număr anunț
DA20661917
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.047,40 RON
Valoare atribuită
5.047,40 RON
Data publicării
20.06.2018 11:35
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.047,40 RON

din 5.047,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.