Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo IdeaPad 320-15IKB

Număr anunț
DA20653034
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" CLUJ - NAPOCA (CUI 4736477)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.117,60 RON
Valoare atribuită
4.117,60 RON
Data publicării
19.06.2018 13:20
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.117,60 RON

din 4.117,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.