Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spectacol muzical folcloric

Număr anunț
DA20663515
Autoritate contractantă
Centrul de Cultura al Judetului Covasna (CUI 4404389)
Furnizor / câștigător
Melkuhn Robert PFA (CUI 21543735)
Cod CPV
92312130-1 · Servicii de divertisment prestate de ansambluri muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
20.06.2018 12:24
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 17:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.