Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale curatenie

Număr anunț
DA20652341
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE " N.N. TONITZA" BARLAD (CUI 19221924)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,18 RON
Valoare atribuită
168,18 RON
Data publicării
19.06.2018 12:56
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,18 RON

din 168,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.