Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 49,0% sub estimat
Detergent solid de vase Axion 225ml
- Număr anunț
- DA20658174
- Autoritate contractantă
- COMUNA POCHIDIA (CUI 16396425)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39832000-3 · Produse pentru spalat vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83,75 RON
- Valoare atribuită
- 42,75 RON 49,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.06.2018 08:24
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42,75 RON
din 83,75 RON estimat
49,0%
Adjudecat la 51,0% din estimat · economie 41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.