Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de constructie CSM MIHAI VIEAZU VULCAN -BAZA SPORTIVA STADION CENTRAL MUNICIPAL VULCAN

Număr anunț
DA20650436
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MIHAI VITEAZU VULCAN (CUI 36453614)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
37453300-1 · Disc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
719,84 RON
Valoare atribuită
719,84 RON
Data publicării
19.06.2018 11:39
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

719,84 RON

din 719,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.