Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masca laringiana I-GEL ADULT UF FEMEI=5buc ŞI BĂRBAŢI=5buc.
- Număr anunț
- DA20662614
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850 RON
- Valoare atribuită
- 850 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 11:57
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
850 RON
din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro