Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzor pulsoximetru SPO2 reutilizabil monitor EDAN DS100A, Mindray MEC2000/MEC1000/T5/PM8000/PM9000
- Număr anunț
- DA20658303
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293 RON
- Valoare atribuită
- 293 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 08:31
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
293 RON
din 293 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro