Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUTII FARMACEUTICE 100 GR , 250G, 50 G CALITATE SUPERIOARA * CEL MAI MIC PRET * LIVRARE 24 H CUTII
- Număr anunț
- DA20652159
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.741,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.741,50 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 12:49
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.741,50 RON
din 1.741,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro