Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPIRONOLACTONA 25mg X 20 cpr.

Număr anunț
DA20649263
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,80 RON
Valoare atribuită
177,80 RON
Data publicării
19.06.2018 10:56
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,80 RON

din 177,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.