Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,6% sub estimat
LIDOCAINA INFOSINT 1% 10ml
- Număr anunț
- DA20645992
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 428,20 RON
- Valoare atribuită
- 340 RON 20,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 08:41
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
340 RON
din 428,20 RON estimat
20,6%
Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 88,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.