Ofertă refuzată Cumpărare directă

SET STERGATOARE PARBRIZ 3397118907

Număr anunț
DA20664641
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI RO10302235)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,32 RON
Valoare finală
61,32 RON
Data publicării
20.06.2018 13:01
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.