Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de publicitate pentru concurs de angajare

Număr anunț
DA20658961
Autoritate contractantă
Serviciul de Administrare a Domeniului Public Zalau (CUI 4291794)
Furnizor / câștigător
MANAGER SRL (CUI RO14522462)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,30 RON
Valoare atribuită
202,30 RON
Data publicării
20.06.2018 09:05
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,30 RON

din 202,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.