Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii topo-cadastrale pentru realizarea lucrarilor de inregistrare sistematica

Număr anunț
DA20659995
Autoritate contractantă
COMUNA CATA (CUI 4801370)
Furnizor / câștigător
ARHI SURVEY SRL (CUI 35594364)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.806 RON
Valoare atribuită
94.806 RON
Data publicării
20.06.2018 09:49
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94.806 RON

din 94.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.