Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Steag de exterior pentru catarg RO 90X135
- Număr anunț
- DA20658566
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
- Furnizor / câștigător
- A&M AVARII INSTALAŢII SRL (CUI 37996864)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374,22 RON
- Valoare atribuită
- 374,22 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 08:45
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
374,22 RON
din 374,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro