Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii

Număr anunț
DA20651928
Autoritate contractantă
Comuna Dracea (Primaria Dracea) (CUI 16367837)
Furnizor / câștigător
SC GEOSERV SRL (CUI 20464510)
Cod CPV
71355200-3 · Servicii de arpentaj cadastral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.760 RON
Valoare atribuită
116.760 RON
Data publicării
19.06.2018 12:39
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.760 RON

din 116.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.