Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector, ecran proiectie, suport videoproiector

Număr anunț
DA20650123
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,68 RON
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
19.06.2018 11:26
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON

din 4.201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.