Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat foto Dslr Nikon D7200 cu obiectiv

Număr anunț
DA20645841
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.195 RON
Valoare atribuită
4.195 RON
Data publicării
19.06.2018 08:33
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.195 RON

din 4.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.