Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA20655070
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI RO16902395)
Cod CPV
39292500-0 · Rigle (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,66 RON
Valoare atribuită
840,16 RON
Data publicării
19.06.2018 14:38
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,16 RON

din 799,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.