Ofertă acceptată Cumpărare directă

Difuzori de aerare disc HD 270

Număr anunț
DA20652944
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI RO26479935)
Cod CPV
41000000-9 · Apa captata si epurata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.838,80 RON
Valoare atribuită
2.838,80 RON
Data publicării
19.06.2018 13:17
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 07:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.838,80 RON

din 2.838,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.