Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bazin wc

Număr anunț
DA20655312
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRODULESTI (CUI 29145964)
Furnizor / câștigător
TOMA-VIV SRL (CUI 15348853)
Cod CPV
44411700-1 · Scaune, capace, vase, cuve si rezervoare pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,72 RON
Valoare atribuită
369,72 RON
Data publicării
19.06.2018 14:46
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 16:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,72 RON

din 369,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.