Ofertă acceptată Cumpărare directă

Para Dus

Număr anunț
DA20653657
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA BIVOLARI (CUI 16057402)
Furnizor / câștigător
MAIADAV IMPEX SRL (CUI RO29358563)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,56 RON
Valoare atribuită
7,56 RON
Data publicării
19.06.2018 13:42
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,56 RON

din 7,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.