Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIN OTEL

Număr anunț
DA20655432
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA MURES (CUI 4436860)
Furnizor / câștigător
RETA COM SRL (CUI RO11741468)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,36 RON
Valoare atribuită
481,36 RON
Data publicării
19.06.2018 14:51
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,36 RON

din 481,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.