Atribuită Cumpărare directă

Microsoft Office 365 Apps for Business Subscription, Multilanguage, Electronic, 1User/5Devices/1Year

Număr anunț
DA36377775
Autoritate contractantă
LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA (CUI 10638988)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.628,55 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.628,55 RON