Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE COS CENTRALA

Număr anunț
DA20659408
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.5 TURNU MAGURELE (CUI 4568225)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI RO6826223)
Cod CPV
42521000-4 · Echipamente de eliminare a fumului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150 RON
Valoare atribuită
150 RON
Data publicării
20.06.2018 09:24
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150 RON

din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.