Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie furnituri de birou

Număr anunț
DA20658859
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0903 (CUI 18262519)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430,69 RON
Valoare atribuită
430,69 RON
Data publicării
20.06.2018 09:00
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430,69 RON

din 430,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.