Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pompa submersibila pentru CSEI OCland
- Număr anunț
- DA20639336
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA OCLAND (CUI 14076599)
- Furnizor / câștigător
- FRUCTO-COM SRL (CUI 5961027)
- Cod CPV
- 42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,49 RON
- Valoare finală
- 239,49 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 12:42
- Data finalizării
- 20.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.